darmowy hosting

który spełni Twoje oczekiwania

Hosting Friko.pl to miejsce, gdzie możesz stworzyć i zamieścić swoją stronę internetową, forum lub bloga.

dowiedz się więcej

twoja domena

w kilka minut

Razem z domeną otrzymujesz GRATIS darmowe konto pocztowe oraz pakiet praktycznych aplikacji!

  • domeny .pl za darmo
  • całodobowa pomoc techniczna
  • darmowy kreator stron www
Zobacz więcej

darmowa poczta

u nas dostaniesz najwięcej

Nigdy nie jest za późno na zmianę poczty! We Friko dajemy Ci nieograniczoną przestrzeń dyskową, filtr antyspamowy i wiele innych funkcji całkiem za darmo.

dowiedz się więcej

Wypowiedzenie umowy

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o "Regulamin usług internetowych Cyfrowego Polsatu" dostępny pod adresem http://www.osemka.pl/html/regulamin/ (dalej jako "Regulamin"), niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (świadczenie usług hostingu). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem 2 miesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne hostowane materiały nie będą dostępne.

Gotowe serwisy www

Szybka instalacja najpopularniejszych skryptów serwisów WWW, blogów i sklepów internetowych - na Friko.pl założysz swoją stronę WWW bez specjalistycznej wiedzy!

Aż 4 GB na Twoją stronę www!

Dostajesz od nas za darmo aż 4 GB na swoją stronę, a do tego brak limitu transferu danych. Dodatkowo otrzymujesz możliwość założenia wielu skrzynek pocztowych w domenie swojej strony www

Profesjonalne statystyki

Dzięki współpracy ze stat24, każdy użytkownik Friko.pl ma dostęp do profesjonalnych statystyk. Sprawdź popularność swojej strony i efektywność działań promocyjnych!