Poczta elektroniczna

Zapewniamy darmową pocztę bez limitu przestrzeni dyskowej

Poczta friko.pl to przede wszystkim Twoja darmowa skrzynka e-mail. Zakładając skrzynkę pocztową otrzymujesz jednocześnie gotową domenę, w której możesz stworzyć wiele skrzynek pocztowych.

Jeżeli wyjeżdżasz na wakacje i chcesz o tym informować wszystkich, od których otrzymujesz korespondencję, z pomocą przyjdzie Ci autoresponder.

Opis usługi

Wiele skrzynek pocztowych w jednej domenie. Załóżmy, że prowadzisz firmę o nazwie: "firma". Wykorzystując oferowane przez nas domeny możesz założyć pocztę np. w darmowej domenie: za.pl i od tej pory możesz zakładać skrzynki pocztowe w domenie firma.za.pl np.: biuro@firma.za.pl, kadry@firma.za.pl, dyrekcja@firma.za.pl. Jednym słowem wiele skrzynek pocztowych w jednej domenie. Oczywiście za darmo.

Posiadasz domenę firma.com i chcesz mieć w niej skrzynkę pocztową? Nic prostszego! Dzięki friko.pl będziesz mógł również utworzyć skrzynki pocztowe typu: biuro@firma.com, ksiegowosc@firma.com, czy też kowalski@firma.com. I to niezależnie od tego, czy domena firma.com została zarejestrowana u nas, czy też w innym miejscu.

Dodatkowo możesz uzbroić swoje skrzynki w autorespondery, które poinformują osoby wysyłające do Ciebie wiadomości, że jesteś na wakacjach i że pocztę przeczytasz po powrocie.

Zdarza się, że ktoś wysyła pocztę na nieistniejący adres, popełniając literówkę, lub nie pamiętając dokładnie adresu np. zamiast do jankowalski@firma.com wysyła na adres jankowalczyk@firma.com - dzięki funkcji catch-all wszystkie takie maile trafią na ustaloną przez Ciebie skrzynkę, np. poczta@firma.com